Co robię 2018-03-05T21:38:06+00:00

Co robię

Jestem profesjonalnym coachem ICF, mówcą inspiracyjnym oraz menedżerem.

Moim zawodowym celem, jaki mi przyświecał, było połączyć moją miłość do życia, bogate i unikalne doświadczenie oraz zamiłowanie do pracy z ludźmi. Wszystkie te aspekty zdołałem powiązać w roli coacha. Pracuję zarówno z menedżerami najwyższego szczebla, jak i z osobami prywatnymi, chcącymi uporządkować swoje życie osobiste. Współpracuję również z firmami jako business coach. Moją misją jest niesienie klientom wsparcia w realizacji ich celów, oraz pomoc osobom chcącym stać się lepszą wersją siebie.

Ponieważ lubię mówić i podobno robię to w sposób interesujący, od 2016 roku występuję w roli mówcy inspiracyjnego. Często okazuje się, iż z perspektywy wózka inwalidzkiego zarówno nasze codzienne problemy, jak i wyzwania organizacji, ukazują się w zupełnie nowym świetle. Pomagam zatem spojrzeć na stare problemy z nowej perspektywy i zainspirować do zmierzenia się z nimi. Jedynym prawdziwie ograniczonym zasobem, jaki mamy do dyspozycji, jest czas. Nie warto marnować go żyjąc życiem, które nie daje poczucia satysfakcji i spełnienia.

25 listopada 2017 roku miałem przyjemność wystąpić na TEDxKoszalin. Jest to ogólnoświatowy cykl konferencji, na sceny której zapraszane są osoby mające wartościowe idee do przekazania. Wśród uczestników było i jest wiele wybitnych osobistości, polityków, pisarzy, aktorów, naukowców, laureatów Nagrody Nobla, ale też wielu, jak mogłoby się wydawać, “przeciętnych” ludzi, którzy chcą podzielić się inspirującymi rzeczami, które robią, lub doświadczeniem, które było ich udziałem. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli ten dzień zechcesz spędzić w Koszalinie.

Jeśli masz pomysł na naszą współpracę – napisz lub zadzwoń. Jestem otwarty na propozycje i zawsze chętnie je przedyskutuję. Sprawnie odpisuję na wszystkie maile. Na co dzień pracuję w Trójmieście, gdzie możemy się spotkać. Możemy również porozmawiać przez telefon, czy też za pośrednictwem telekonferencji.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom i firmom, które dotychczas mi zaufały. Moje podziękowania przede wszystkim kieruję do Fota S.A., Budimex S.A.