Kim jestem 2017-11-09T17:35:18+00:00

Kim jestem

Urodziłem się w Gdańsku. Ukończyłem Zarządzanie na Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku, a obecnie kończę Psychologię w Zarządzaniu na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Jestem absolwentem szeregu programów coachingowych, m.in. w CoachWise w Warszawie oraz w Instytucie Kognitywistyki Macieja Bennewicza w Warszawie.

Od najmłodszych lat przesiąkałem biznesem. Już jako nastolatek brałem udział w walnych zgromadzeniach udziałowców i akcjonariuszy, w których uczestniczył mój ojciec. Jeździłem na konferencje, poznawałem największe nazwiska biznesu tamtych czasów. Od 16 roku życia pomagałem ojcu w prowadzeniu biznesu, a od 18 roku życia sam zostałem przedsiębiorcą.

Dwukrotnie prowadziłem własną działalność gospodarczą, przez wiele lat byłem głównym udziałowcem w jednej z pomorskich spółek, a ostatnie lata zyskiwałem doświadczenie jako menedżer. W biznesie mogę pochwalić się zarówno wieloma sukcesami, jak i szeregiem porażek – które choć bolesne, były dla mnie najlepszymi okazjami do zebrania bezcennego doświadczenia.

Od 2009 roku mam przywilej wieść życie u boku najwspanialszej kobiety, jaką dane było mi poznać. Oboje kochamy psy – jesteśmy właścicielami Molly i Vigo. W wolnym czasie relaksuję się pochłaniając książki, grillując, latając dronem lub grając w gry planszowe. Jestem rekordzistą świata w pływaniu długodystansowym osób niepełnosprawnych oraz posiadaczem licencji kierowcy wyścigowego. Niektórzy twierdzą, iż miłość do czterech kółek wyssałem z mlekiem matki, gdyż od najmłodszych lat poruszam się na wózku inwalidzkim. Urodziłem się bez obu nóg i prawego przedramienia.